Stravování

Tábor zajišťuje pro své hosty stravování ve formě plné penze. Je však možné dohodnout se i na polopenzi nebo na formě, která vám bude nejlépe vyhovovat. Základní ceny, které naleznete v ceníku služeb zahrnují mimo jiné celodenní stravování.

Náš areál disponuje kuchyní a personálem s možností jednorázové přípravy až 150 jídel. Běžně jsou jídla připravována podle jednotného jídelního lísku, který akceptuje požadavky hostů. V letních měsících je stravování podřízeno požadavkům na stravování dětí a mládeže. Pokud to je možné, snažíme se vyhovět přáním na vegetariánskou stravu, resp. diety.

Pro stravování jsou k dispozici dvě jídelny. Jedna jídelna celoroční v hlavní budově s kapacitou do 50 míst a druhá letní s kapacitou cca 80 míst.

Mimo stravování dětských táborů, rodinných pobytů, škol v přírodě nebo diabetických rekondičních pobytů, nabízíme umění našich kuchařů i pro pořádání rodinných oslav, svateb nebo rautů pro různé příležitosti.

Vaříme pro vás s radostí a potěšením.

  • A K T U A L I T Y

  • Volné kapacity tábora

  • Možnost finanční podpory tábora

    V letošním roce přijímáme dary na opravu střechy Sedmíkova pavilonu. Dary můžete zaslat na bankovní účet 39531511/0100 (v.s.55305) nebo předat v hotovosti proti potvrzení správci tábora.
    – – –
    VŠEM DÁRCŮM DĚKUJEME.